Відкрито літературно-мистецьку світлицю у Вижниці

1 червня 2014 року у м. Вижниця за адресою: вул. Грушевського 31/10 відбулося відкриття літературно-мистецької світлиці, присвяченої письменникам міста Вижниці, лауреатам Національної премії імені Т.Г.Шевченка, талановитим митцям краю.

У залах світлиці виставлені матеріали про життя і творчість поетів і письменників, які жили та працювали у місті, прославляючи рідний  край у своїх творах, а також про майстрів пера сучасної Вижниччини. Розгорнута виставка, присвячена відомому у світах письменнику, перекладачу, публіцисту Івану Гришину-Грищуку, широко й цікаво висвітлює життя та творчість митця.

Тут виставлені і дизайн-колажі місцевої поетеси Світлани Яреми, присвячені класикам української літератури Лесі Українці, Ользі Кобилянській, Юрію Федьковичу, Дмитру Загулу, а також славному вижниччанину -   письменнику і журналісту Юрію Петричуку. Окремі колажі створені майстринею до 200-річчя від дня народження Т.Г.Шевченка. Доповнюють виставку у світлиці і твори коренепластики народного майстра декоративно-ужиткового мистецтва, художника обробки дерева Юрія Паучека.

Окремими сторінками у світлиці представлено літературно-мистецьке видання «Німчич» та товариство з обмеженою відповідальністю «Черемош».

Відкрита світлиця з ініціативи творчої інтелігенції міста Вижниці, місцевих літераторів, міського голови О.Чепіля, директора Вижницької районної бібліотеки О.Ямбор та колективу  бібліотеки.