Конкурс «Джерело любові»

    5 червня у Вижницькому районному будинку народної творчості та дозвілля відбувся І районний благодійний конкурс дитячої творчості «Джерело любові», який став спільним заходом  служби у справах дітей (начальник Лідія Мельничук), районного  центру соціальних служб сім’ї, дітей та молоді (начальник Жанна Карлійчук) та відділу культури (начальник Наталія Додяк) Вижницької районної державної адміністрації. 

к1нкурс

  Конкурс   проведено   з метою підтримки та розвитку дитячої й юнацької творчості дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей, які виховуються у прийомних сім’ях і будинках сімейного типу та продемонстрував розмаїття  юних талантів.

     У Вижницькому районі  є 3 дитячі будинки сімейного типу та 9 прийомних сімей, де знайшли свою другу родину 37 дітей, більшість з них взяли участь у  конкурсі, зокрема: Максим Галяновський, Олена Марку, Ольга Михно, Ольга Михайліна, Авер’ян Присакар, Аміна Остапчук, Андрій Лупу.

   Свої творчі роботи  представили юні художники  Микола Величко, Василь Кревко, Олексій Єжевський.

  Учасників конкурсу привітали Вижницький міський голова О.Чепіль, начальник служби у справах дітей Л.Мельничук. Дзвінкими піснями та віршами вітали своїх юних друзів вихованці Вижницького дитячого садочка (директор Наталія Думич, музичний керівник Мирослава Васильчишина).

Дякуючи злагодженій праці спеціалістів, підтримці Вижницького міського голови Олексія Чепіля та меценатів Вижниці, конкурс перетворився у велике змістовне дитяче свято.

А завершився конкурс «Джерело любові» святковим солодким фуршетом, який допомогли організувати Вижницька міськрада, приватний підприємець Іван Закусило, соціальні працівники та бібліотекарі району.