Новорічні подарунки

1 2Неймовірна подія відбулася 12 січня у нашій мистецькій школі. Під час проведення педагогічної ради голова Вижницької міської ради Олексій Чепіль вручив колективу школи електричне фортепіано, комплект музичних інструментів для духового оркестру школи та комплект сценічних костюмів для духового оркестру.

Такі новорічно-різдвяні подарунки з’явилися завдяки тісній співпраці Вижницької міської ради, громадської організації «Добра справа» у рамках Програми підтримки ініціатив місцевих карпатських громад, яка реалізується асоціацією «Єврорегіон Карпати - Україна» спільно з Міністерством розвитку громад і територій України та фінансуванню за кошти державного бюджету, отримані від Європейського Союзу.

Колектив Мистецької школи щиро вдячний за посилення матеріально-технічної бази, підтримку і розвиток дитячої початкової мистецької освіти. Маючи електричне фортепіано, комплект духових інструментів та сценічні костюми викладачі та учні школи гідно презентуватимуть творчість юних музикантів Вижниччини на міжнародних і всеукраїнських мистецьких заходах.

Анна ВАТАМАНЮК,

заступниця директора Мистецької школи

Вижницької міської ради