ЧОРНОБИЛЬ – БІЛЬ ДУШІ ЛЮДСЬКОЇ…

ЧОРНОБИЛЬ – БІЛЬ ДУШІ ЛЮДСЬКОЇ…Серце кожного українця щемить, почувши зловіще слово – Чорнобиль. Ми досі відчуваємо відлуння страшної катастрофи, що відбулася у ніч на 26 квітня 1986 року.

І хоча трагедія ця відбулася 28 років тому, наслідки її відчутні й до сьогодні: чимало родин втратили своїх батьків, чоловіків, дітей. Не одна людина втратила своє здоров’я внаслідок катастрофи, не кажучи вже про те, що саме через події на Чорнобильській АЕС в Україні з’явилися безлюдні міста й села.

ЧОРНОБИЛЬ – БІЛЬ ДУШІ ЛЮДСЬКОЇ…

В пам’ять про тих, хто, ризикуючи власним життям, захищав усіх нас від смертельної радіації, Вижницька районна бібліотека щорічно проводить заходи, приурочені цим трагічним подіям. Ось і цього року у центральній бібліотеці міста Вижниця відбулася година пам’яті «Земле рідна, понівечена скрипко моя», під час якої усі присутні пригадали жахливу техногенну катастрофу, її головних героїв-ліквідаторів, вшанували загиблих хвилиною мовчання. Працівниками бібліотеки була оформлена й книжкова виставка «Чорнобиль – біль душі людської».