Караоке на дивані у Вижниці

96535175 284214845939018 4935211478039920640 nКарантин обмежує у просторі, але не в часі та можливостях. Підтвердженням цим слів є те, що відомий ведучий найпопулярнішої телепрограми" Караоке на майдані" Ігор Кондратюк з 1квітня розпочав нову пісенну гру для усіх, хто не знає, як ще розважити себе, окрім читання книжок та перегляду фільмів/серіалів. Це проєкт - "Караоке на дивані", він же – «Караоке на карантині». На таку незвичну, цікаву пропозицію відгукнулися й мешканці Вижниці.

Сергій Подоляк, вихованець дитячої вокальної студії народного аматорського вокально-інструментального ансамблю «Смерічка» (керівник - заслужений діяч мистецтв України Володимир Домшинський) долучився до гри. Він, згідно умови, записав фрагмент виступу тривалістю 1 хв. та збережений відеофайл відіслав у дірект на сторінку karaoke_na_dyvani в Instagram.

Під його відео була найбільша кількість лайків. Сергій Подоляк отримав звання «Найкращий диванний співак тижня», а потім серед тижневих переможців - «Найкращий диванний співак місяця».

Призи будуть вручені в один з днів по закінченню карантину на місці зйомок програми «Караоке на майдані» за адресою: м. Київ, Хрещатик, 15. Вітаємо!

Анна ВАТАМАНЮК,

провідний методист Вижницького РБНТД