Мистецький проект, присвячений Тамарі Севернюк

79326266 2854737477910322 2001754389739470848 oТамару Артемівну Севернюк люблять і поважають у Вижниці. Вона не тільки авторка трьох десятків книг поезій, а ще й найрізноманітніших публікацій, нарисів, інтерв'ю, статей, роздумів, есе, рецензій, а також матеріалів з несподіваними поглядами й оцінками знаних на Буковині журналістів та письменників. Твори Тамари Артемівни перекладалися вірменською, польською, румунською, німецькою, їдиш, угорською, італійською та англійською мовами. На її вірші відомі композитори написали чимало пісень.

Пані Тамара є частою гостею мистецьких зустрічей творчої інтелігенції Вижниччини «Німчич», друкується в однойменному мистецькому альманасі.

Карантин не є перепоною, щоб зустрітися з Тамарою Артемівною. Сучасні технології це дозволяють. Так, за ініціативи начальника сектору з питань культури, молоді, сім'ї, фізкультури і спорту Вижницької РДА Наталії Додяк спільно з Вижницьким РБНТД (директор - Михайло Ковалюк), Вижницькою районною бібліотекою (директор - Валентина Білак) та літературно-мистецьким альманахом "Німчич" (головний редактор - Віктор Максимчук) розпочинається мистецький проект "За слово - словом, за звуки - струнами душі", присвячений Тамарі Артемівні Севернюк з нагоди її дня народження.

Запрошуємо всіх відкрити світ поезії цієї авторки. Ви можете переглянути та долучитися до мистецького онлайн-марафону на нашій сторінці в соціальній мержі Фейсбук за хежтегом #Тамара_Севернюк або посиланням (Щоб перейти за посиланням, натисніть ТУТ).

Анна ВАТАМАНЮК,

провідний методист Вижницького РБНТД