«Найкращий читач - 2014»

 

«НАЙКРАЩИЙ ЧИТАЧ - 2014»Залучення дітей до книги – це глобальна проблема сьогодення. Адже бурхливий розвиток цифрових технологій призвів до зниження інтересу у підростаючого покоління до читання.

Ситуація ускладнюється й тим, що наразі книжки доволі дорогі, а бібліотечні фонди погано поповнюються. І все ж кожна книга повинна дійти до дитини у певному віці, інакше її правильне осмислення може й не відбутися. Саме цією проблемою переймаються працівники бібліотек, вчителі, керівники гуртків дитячого читання Вижниччини.

З метою залучення юних до книги Вижницька районна бібліотека для дітей взяла участь у Всеукраїнському конкурсі дитячого читання «Найкращий  читач України–2014». Фахівці відзначили високу активність та підготовку школярів до конкурсу. У віковій категорії серед учнів шостих класів перемогу здобула Іванна Клим – учениця 6 класу Берегометської ЗОШ І –ІІІ ст. №4, у категорії серед учнів сьомих класів – відзначено за І місце Владу Чорнокожу  ученицю Вижницької ЗОШ І – ІІІ ст. ім. Ю.Федьковича. Серед учнів восьмих класів кращою була Катерина Ткачук – учениця 8-А класу Вижницької ЗОШ І – ІІІ ст. ім. Ю. Федьковича.

«НАЙКРАЩИЙ ЧИТАЧ - 2014»

Усі 47 учасників нагороджені дипломами ІІІ ступеня «Найкращий читач бібліотеки/школи – 2014» за перемогу у першому етапі конкурсу та подарунками. Переможців ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу дитячого  читання привітала депутат Вижницької міської ради, меценат, член журі Наталія Вятковська, яка й вручила цінні подарунки.