Дистанційне навчання у Вижницькій художній школі

IMG 20200505 093032Викладачі Вижницької художньої школи кожного дня проводять моніторинг стану захворюваності учнів по класах. У месенджері «Viber» створені окремі групи для навчальних класів, за допомогою яких надсилаються завдання та пояснення матеріалу для учнів. Індивідуальні консультації проводяться у телефонному режимі та за допомогою «Viber».

Навчальний процес відбувається у дистанційній формі. Відповідно до розкладу занять учні отримують завдання, рекомендації та відеоуроки (це стосується історії мистецтв). Виконані завдання учні фотографують і надсилають викладачам на перевірку у приватні повідомлення. Якщо ж учні не мають доступу до Інтернету, тоді завдання та щоденні консультації надаються у телефонному режимі.

У зв’язку з тим, що карантин розпочався несподівано, не всі учні були готові до виконання завдань через брак необхідних матеріалів. Врешті, розпочаті до карантинних заходів роботи, будуть завершені.

Проводиться й відповідна робота з батьками. Відбуваються індивідуальні бесіди: «Як працювати в умовах карантину?», «Організація робочого місця», «Короновірус: що про нього потрібно знати і як захиститися», «Рекомендації ВООЗ в умовах поширення короновірусу», «Наше дозвілля» тощо.