Вшанували пам'ять загиблих в Афганістані

  

ВШАНУВАЛИ  ПАМ'ЯТЬ  ЗАГИБЛИХ В АФГАНІСТАНІАфганістан… У нашій свідомості це слово прописалося не як географічна назва далекої мусульманської країни, а як синонім людського лиха, справжнього пекла.

«Що ви знаєте про афганську війну?»,- таким запитанням розпочалася година–реквієм, присвячена 25-й річниці виведення військ з Афганістану. Цей захід під назвою «Ще й досі ранить душу той одвічний біль Афганістану» відбувся 13 лютого у Вижницькій районній бібліотеці.

 

 

 

 

 

 

 

 

ВШАНУВАЛИ  ПАМ'ЯТЬ  ЗАГИБЛИХ В АФГАНІСТАНІ

 

З вступним словом до присутніх звернулася завідувач відділом обслуговування З. Андрюк, слайди про афганську війну продемонструвала бібліотекар І категорії М. Осташек, а бібліографічний огляд тематичної виставки зробила провідний бібліотекар С. Мензак. учасники заходу вшанували хвилиною мовчання усіх загиблих на цій війні.

* * *

 

У Бережницькому НВК проходить тиждень пам’яті, присвячений 25-й річниці виведення військ з Афганістану. У рамках цього заходу проведено єдиний урок Мужності «Афганська війна у пам’яті поколінь», класні години «Пам’яті тих, хто воював в Афганістані». Цікавою була зустріч й з бібліотекарем В. Новошецькою, яка провела історичний урок під назвою «Відлуння афганських подій». Учні дізналися про основні події тої страшної війни. Валентина Танасіївна розповіла про односельчан, які воювали у тій далекій країні.

ВШАНУВАЛИ  ПАМ'ЯТЬ  ЗАГИБЛИХ В АФГАНІСТАНІ

Поезії, пісні, розповіді, спогади, вистраждані в Афганістані та про Афганістан, пройшли через серця усіх присутніх, і кожен зрозумів, що найстрашніше та найбезглуздіше у світі – це війна. Присутні хвилиною мовчання вшанували тих, хто віддав своє життя, тих, хто не дожив, не доспівав, не докохав…Бібліотекар наголосила: «Ми не повинні забувати жертв війни, ми живемо і за тих, хто поліг в Афганістані, в його ущелинах, хто прикутий до інвалідного візка. Це потрібно для того, щоб нові афганістани не виникли на нашій планеті, щоб вони не повторилися для наших людей ніколи».