БЛАГОДІЙНА АКЦІЯ «МИЛОСЕРДЯ» НА ВИЖНИЧЧИНІ

  БЛАГОДІЙНА АКЦІЯ «МИЛОСЕРДЯ» НА ВИЖНИЧЧИНІЯк повідомила начальник відділу культури Вижницької районної державної адміністрації Наталія Додяк, відповідно до плану роботи відділу культури на 2013 рік, на виконання розпорядження районної державної адміністрації № 299-р від 26.09.13. «Про проведення в районі благодійних акцій «Милосердя» та з метою залучення до надання адресної допомоги найбільш незахищеним верствам населення, 03 та 05 грудня 2013 р. у Вижницькому районі організовано та проведено низку благодійних заходів. Вони відбулися за сприяння установ та організацій району: Вижницького терцентру по обслуговуванню одиноких громадян, управління праці та соцзахисту, районного центру соціальних служб для молоді.

 3 грудня працівниками культури проведено районний захід «Цінуймо кожну мить», присвячений Дню інваліда. 5 грудня відділом культури спільно з відділом освіти, молоді та спорту організовано благодійний волонтерський потяг у шість закладів закритого типу: дитячий будинок інвалідів села Залуччя Снятинського району Івано-Франківської області, будинок інвалідів міста Снятин Івано-Франківської області, геріатричний центр «Садгора» міста Чернівці, геріатричний центр села Коритне Вижницького району, лікарню Червоного Хреста смт. Берегомет Вижницького району, будинок інвалідів села Магала Новоселицького району.

 Загалом працівники культури району, учнівські та педагогічні колективи 25 загальноосвітніх шкіл зібрали матеріальної допомоги (одягу та продуктів) на суму 60000 грн.

 Аматорські колективи 12 клубних закладів культури району створили шість концертних бригад (85 учасників) та виступили з концертами перед пацієнтами закладів закритого типу.