Подарунки на свято молоді

65422943 2308389829408756 2236772968657059840 nВ цьому році у Вижницькому районі відзначення Дня молоді було багатим на події. А почали святкувати набагато раніше. 23 червня Міжнародний день молоді святкували у селі Мигове. Всіх жителів сіл Мигове та Велике привітав сільський голова В.С. Мудрак. Він відзначив грамотами аматорські колективи Мигівського СБНТД. Було проведено турнір по футболу, присвячений Дню молоді, у якому взяли участь чотири команди. Перше місце здобула команда кута "Центр", друге - команда кута "Горкут", третє - команда "Юніор", за що були відзначені грамотами. А вітали переможців аматори будинку народної творчості та дозвілля (керівник - Галина Москалюк) аматорський вокальний ансамбль «Заграва», вихованці театрального гуртка (керівник - Інна Дутка), вихованці гуртка сольного співу (керівник - Настасія Бойчук).

Свято молоді особливе та унікальне. Це неповторна та відповідальна пора, коли людина вступає у самостійне життя, ухвалює свої перші власні рішення. Це та пора, коли маленька перемога стає запорукою життєвого успіху. В цьому році День молоді співпадає з випускними вечорами в загальноосвітніх школах, а врученням атестатів зрілості - перша сходинка до дорослого життя. Випускні свята прикрасили концертні привітання аматорів будинків культури та клубів. На найвищому рівні відбулись випускні в клубних установах в будинку культури смт.Берегомет (директор - Євгенія Атрощенко), Вижницький РБНТД (директор - заслужений працівник культури України Михайло Ковалюк), будинок народної творчості та дозвілля с.Лопушна (директор - Раду Ленца), Вижницький коледж прикладного мистецтва (директор - Роман Гаврилюк), будинок народної творчості та дозвілля м.Вашківці (директор - Любов Хачман). Щира подяка депутату Вижницької ОТГ Богдану Машкевичу та голові Вижницької ОТГ Олексію Чепілю за допомогу у придбанні музичної апаратури для Чорногузівського СБНТД (директор - Марія Ісопчук). Цей доречний подарунок до Дня молоді працівники культури змогли випробувати під час проведення вечору відпочинку.

Цікаво день молоді відзначили й у клубі села Вали (директор - Людмила Гаврилюк). На зустріч з односельцями зійшлися старожили села, щоб поділитися спогадами з молодим поколінням про свою молодість, яка припала на час радянської економіки, час піонерів та комсомольських будов. Адже скільки би не було вам років – це найкращий час творити, любити, жити.

«З нагоди свята бажаю всім молодим творчої енергії, незалежних думок та сил, щоб втілити в життя все те, до чого прагнете. Твердо знайте – молодість не вік. Молодість – це стан душі. Залишайтесь молодими!», – такими словами вітав народний депутат України Іван Рибак. До нього долучилися очільники району та громад населених пунктів Руслан Сенчук, Михайло Андрюк, Олексій Чепіль, Сергій Боднарюк, Микола Перч, Василь Жебчук.

Анна ВАТАМАНЮК,

провідний методист Вижницького РБНТД