На Вижниччині відзначили День матері

IMG 20190512 154053День матері - це одне з самих зворушливих свят, тому що кожен з нас з дитинства і до своїх останніх днів несе у своїй душі єдиний і неповторний образ - образ своєї мами, яка все зрозуміє, простить, завжди пожаліє і буде самовіддано любити, незважаючи ні на що.

12 травня на Вижничині відзначили День матері. У рамках свята відбулися творчі звіти аматорів клубних закладів сіл Іспас (директор - Михайло Ярема), Мілієве (директор - Василь Андрич), Лопушна (директор - Раду Ленца), Коритне (директор - Михайло Колотило), Заріччя (завідувач - Марина Савка), Бабино (завідувач - Фрозина Вірста), Вали (завідувач - Людмила Гаврилюк).

Щастя й краса материнства в усі століття оспівувалися кращими художниками і поетами. І невипадково від того, наскільки шанована в державі жінка, яка виховує дітей, можна визначити ступінь культури й благополуччя суспільства. Щасливі діти ростуть у дружній родині й під опікою щасливої матері.

З глибокою шаною зверталися ведучі до усіх жінок присутніх в залі та з щирими молитвами до неньки-України. Лунали теплі слова вдячності, душевні пісні, весела музика та запальні танці.

Анна ВАТАМАНЮК,

провідний методист Вижницького РБНТД