Урочистий мітинг у Вижниці

60056924 2671103826264060 8326914265126535168 n8 – 9 травна – це не святкові дні. Це дні скорботи, пам'яті та вдячності. За майже двадцять вісім років незалежності Україна нічого не забула і нічого не зреклася з того, що було правдою. Натомість українці відкрили для себе чимало нових сторінок трагічної історії Другої Світової, які дуже ретельно і старанно приховувалися.

«Наші жертви, наші втрати, наші збитки виявилися колосальними, і ми не маємо права про них забути. Внеском у спільну перемогу над нацизмом наша українська нація має пишатися. А сучасні захисники мають бути такими ж відданими своїй країні, щоб так само вибороти перемогу у російського ворога, зберегти Україну та повернути мир», - звернувся до всіх присутніх голова Вижницької міської ради Олексій Чепіль.

8 травня жителі та гості Вижниці зібрались на площі Героїв Майдану, щоб схилити голови перед пам’яттю мільйонів українців, які загинули у роки Другої Світової війни. «Пам'ятаємо тих, хто боровся за Україну тоді, шануймо тих, хто захищає Україну сьогодні! Слава Україні! Героям слава!, - закликала присутніх ведуча мітингу - методист Вижницького РБНТД Наталія Шолєва.

Анна ВАТАМАНЮК,

провідний методист Вижницького РБНТД