Буковинські кіноаматори виграли приз

 З 25 по 30 вересня 2013 року у м. Херсоні проходив Міжнародний фестиваль аматорського кіно «КіноКімерія». У міжнародному фестивалі взяли участь кіноаматори із 8 країн світу та 16 областей України. Більше 100 кіномитців-аматорів представили на суд міжнародного журі 250 фільмів.

Кіномистецтво Чернівецької області на цьому конкурсі репрезентувала народна аматорська кіностудія «Черемош» м. Вижниці. Керівник студії - Микола Сушинський запропонував для перегляду три роботи: «Моя Гуцульщина», «Деревоспів Володимира Ворончака» та «Великоднє диво». Усі три фільми мали спільну творчу мету – презентувати наш край у симбіозі рукотворної краси талановитих митців, що тісно переплелася із неповторними краєвидами Буковини.

Фільми «Моя Гуцульщина» та «Деревоспів Володимира Ворончака» стали дипломантами цього престижного конкурсу та нагороджені цінними подарунками. Фільм «Великоднє диво» зайняв ІІ місце, нагороджений дипломом, медаллю та правом участі від України на 76 черговому кінофестивалі «Уніка», що проводиться під егідою ЮНЕСКО і проходитиме наступного року у Словаччині .