Новий рік на Вижниччині

49691969 750624885314635 1206047458329624576 nЗ нетерпінням чекали новорічного свята дітвора села Чорногузи на Вижниччині. 1 січня у будинку народної творчості та дозвілля с.Чорногузи відбувся дитячий ранок.

Цього року не тільки діти співали і танцювали, а й Дід Мороз та Снігуронька не змогли втриматися. Довго лунав у залі веселий сміх, новорічні пісні та колядки, гамір від рухливих ігор та забав.

Свято підготували директор СБНТД Марія Ісопчук, вихователі дошкільної установи Оксана Золотарьова та Світлана Татарин, бібліотекар Олеся Гуйван.

***

Веселі сніговики, Дід Мороз і Снігуронька завітали на новорічне дійство у будинку народної творчості та дозвілля села Мигове. Того дня співали, танцювали, забавлялися не тільки діти, а й дорослі. Підготували свято директор Галина Москалюк, Інна Дутка, Настасія Бойчук. Спонсором заходу виступила газова фірма ПРІ.

 

***

Вже стало доброю традицією, що 1 січня біля ялиночки у селі Карапчів Вашківецької ОТГ Вижницького району збирається дітвора з сіл Карапчів, Бабино, Вали. Цього року до дітей та дорослих прийшов не Дід Мороз, а Святий Миколай з подарунками для всіх. Діти охоче водили хороводи, дружно співали пісень, грали в рухливі ігри.

Свято підготували Фрозина Вірста, завідувач клубу, Тамара Крисовата, бібліотекар с. Бабино, Людмила Гаврилюк, завідувач клубу с. Вали, Дмитро Зав'ялець, директор СБНТД та Наталія Клим з с. Карапчів.

Анна ВАТАМАНЮК,

провідний методист Вижницького РБНТД