Роль молоді у становленні та розбудові незалежної України

Роль молоді у становленні та розбудові незалежної УкраїниДо відзначення Дня Гідності та Свободи працівники Вижницького РБНТД - художній керівник Ольга Дроняк, методист Наталія Шолєва підготували засідання круглого столу зі студентською та учнівською молоддю району на тему: «Роль молоді у становленні та розбудові незалежної України».

 Спогади про ті буремні події освіжала добірка фотографій, що засвідчувала участь вижниччан у Революції Гідності та розповіді учасників. Виконавши спільно Державний Гімн України, школярі, студенти та усі присутні хвилиною мовчання вшанували пам'ять Героїв Небесної Сотні та мужніх українських воїнів, які віддали своє життя за незалежність нашої держави.

 Викладачі та студенти Вижницького коледжу прикладного мистецтва ім. В. Ю. Шкрібляка згадували події Революції Гідності, активними учасниками якої були й вони. За словами викладача коледжу Лариси Гори, студенти цього навчального закладу з перших днів Революції висловили свою активну позицію щодо європейського майбутнього України, тай і нині не залишаються осторонь подій, що тривають на сході держави, надаючи посильну допомогу українським бійцям.

 Про роль молоді у процесі становлення незалежної України говорила викладач історії Вижницького коледжу Ольга Колотило. Привітали учасників круглого столу голова Вижницької районної державної адміністрації Руслан Сенчук та голова районної ради Михайло Андрюк, які теж були активними учасниками подій 2004 та 2013-2014 років. Звертаючись до присутніх Руслан Сенчук зазначив, що жителі Вижниччини не залишалися осторонь тих, подій, які відбувалися в Україні та активно відстоювали незалежність нашої держави. «Щиро дякую кожному жителю району за патріотизм, за те, що робите все можливе, аби світ побачив нову Україну такою, що формує нове обличчя демократичної Європи», - сказав посадовець. У свою чергу Михайло Андрюк зауважив, що Революція Гідності триває, і попереду всіх нас чекає ще багато роботи. У рамках круглого столу студенти та учні шкіл Вижниці говорили про гідність, європейський вибір України, роль молоді в житті України.

 Шанувальники поетичного слова прочитали власні вірші та вірші відомих поетів-патріотів. Своїми спогадами про революційні події ділилися громадські діячі та діячі культури – Олена Акришора, Володимир Валявський, Антоніна Клоцька. Модератор круглого столу - начальник відділу культури Вижницької РДА Наталя Додяк закликала молодь брати активну участь у суспільному житті краю та висловлювати свої пропозиції щодо подальшого розвитку міста та району.