Вижниччина відзначила День ветерана

Вижниччина відзначила День ветерана18 жовтня відбулося урочисте засідання пленуму районної ради ветеранів, присвячене Міжнародному дню людей похилого віку та Дню ветерана. Залу районної ради заповнили ті, хто творив і творить історію нашого краю, нашої держави. Голова ради старійшин - Олексій Бужора, народні депутати України Василь Бідений та Анатолій Блажчук, працівники усіх галузей народного господарства.

Серед них й Василь Пантелеймонович Малишенко, який учора відсвяткував своє 95-річчя, Юрій Борисович Голобуцький, якому завтра виповнюється 80 та багато інших поважних ветеранів війни та праці, яким з гордістю та приємністю голова Вижницької районної державної адміністрації Руслан Сенчук та голова районної ради Михайло Андрюк вручили вітальні адреси та подарунки.

До вітального слова ведучі свята - художній керівник Ольга Дроняк та методист Наталія Шолєва запросили голову Вашківецької та Вижницької ОТГ Миколу Перча та Олексія Чепіля, селищного голову смт.Берегомет Сергія Боднарюка та голів села Лукавці Олексія Вишинського та села Банилів Василя Соломко.

Голова районної ради ветеранів Іван Бойко у своєму виступі коротко розповів про проведену роботу, подякував районній та місцевій владі за підтримку та допомогу, а також відзначив найактивніших керівників первинних ветеранських осередків. Для всіх присутніх з творчими дарунками виступив завуч мистецької школи м.Вижниці Ігор Лучик.

Анна ВАТАМАНЮК,

провідний методист Вижницького РБНТД