Благодійний фестиваль «Джерело любові»

Що найдорожче для дитини? Це мама і тато. Це родина. На жаль в Україні дуже багато сиріт. І щоб підтримати їх до Дня захисту дітей працівники відділу культури, відділу освіти та відділу у справах сім'ї та молоді Вижницької РДА організували та провели благодійний фестиваль «Джерело любові» для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Цей захід проводиться вже четвертий рік поспіль. Традиційно для дітей організовують цікаву святкову програму та пригощають солодощами. Мета фестивалю – підтримка та розвиток творчого потенціалу дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей, які виховуються у прийомних сім'ях та будинках сімейного типу.

Ведуча заходу - методист Вижницького РБНТД Наталія Шолєва по черзі запрошувала на сцену учасників фестивалю: Максима Галяновського з с. Замостя, Світлану Ткачук з Бережонки, Ангеліну, Катерину, Дмитра та Петра Жавгурянів з Коритного, Яніну Лікар з Вижниці, Богдану Сергій з с. Багни, танцювальну групу «Ритміка» Буковинського центру мистецтв (клас викладача Галини Клим).

Зі теплими словами до присутніх звернулися начальник відділу культури Наталія Додяк, начальник відділу освіти Михайло Андрич та начальник служби у справах дітей Вижницької райдержадміністрації Людмила Строїч. Романа Рандюк, учениця Вижницької школи мистецтв подарувала дітям-сиротам та дітям, позбавленим батьківської опіки лотерейні квитки на розіграш путівки в «Артек-Буковель», який відбудеться під час святкування Дня міста Вижниці 4 червня.

Учасників фестивалю нагородили почесними грамотами Вижницької райдержадміністрації, цінними подарунками та, звичайно, солодощами.

Анна ВАТАМАНЮК,
провідний методист
Вижницького РБНТД