Зустріч з майстрами слова у Вижниці

27 травня у рамках ІІ обласного книжкового фестивалю «БукФест», що присвячувався 100-річчю від дня народження письменника, літературознавця, фольклориста, педагога, громадського та культурного діяча Михайла Івасюка відбулася творча зустріч з письменниками Галиною Тарасюк і Властою Власенко. Ця зустріч проходила у Вижницькому районному будинку народної творчості та дозвілля за ініціативи начальника відділу культури Вижницької райдержадміністрації Наталії Додяк.

Своїми спогадами про становлення як письменника, спогадами про своїх друзів та роздумами про сучасну українську літературу поділилася Галина Тимофіївна Тарасюк.

Про вірші Власти Власенко кажуть, що «потрапляєш у портал, який тебе виносить зі світу ґаджетів і пластикових стаканчиків у цілковито іншу реальність – у вимір нічим не спотвореної природи, ніким не ув’язненої вільної людини. Тут панують стихії – повітря, вода, вогонь, земля. І жінка, свавільна, як ріка, що може вийти з берегів, – посеред усіх стихій, а може, навіть п’ята стихія. Ці вірші густі, як гірський туман, і смаковиті, як нагріті сонцем афини. У них багато музики – двигтіння вітру, шелесту трави, ридання трембіти, дрижання дримби. У них багато любові, яка обертає землю довкола осі та приборкує усі стихії».

Анна ВАТАМАНЮК,
провідний методист
Вижницького РБНТД