Зустріч з Мирославом Дочинцем

«Хто ми, звідки і куди йдемо. А ми – від світлого Бога, і до нього повинні йти. Гадаю, що такі твори мають бути надбанням усього слов'янського світу, довкола них повинні гуртуватися люди доброї волі і діяльної позиції. Щоб книжка дійшла до масового читача, слід створити на її базі спеціальний інтернет-ресурс», – така основна думка класика сучасної української літератури Мирослава Дочинця, зустріч з яким відбулася 25 травня у залі засідань Вижницької районної ради.

Вижничани мали змогу поспілкуватися з видатним українським письменником, почути його роздуми про сьогодення, поставити нові питання та знайти відповіді про наболіле.

Довідково

Дочинець Мирослав Іванович (3 вересня 1959, місто Хуст Закарпатської області) — український письменник і журналіст. Член Асоціації українських письменників.

Лауреат Національної премії України імені Тараса Шевченка 2014 року — за романи «Криничар. Діяріюш найбагатшого чоловіка Мукачівської домінії» та «Горянин. Води Господніх русел».

У 1998р. отримав звання «Журналіст року Закарпаття».

У 2004р. став лауреатом Міжнародної літературної премії «Карпатська корона».

У 2012р. отримав відзнаку «Золотий письменник України».

2016 року став лауреатом премії «Українська книжка року» у номінації «За видатні досягнення у галузі художньої літератури» за видання «Синій зошит. Аркуші днів світящих» та «Лад».