Презентація книги Михайла Софійчука

До Дня пам'яті жертв політичних репресій 19 травня у Вижницькій районній бібліотеці відбулася презентація книги Михайла Софійчука «Сповідь». Вона складається з п’яти поем «Хрестоносці», «Сповідь», «Князь Володимир», «Роздуми» та «Заповіт». Усі твори Михайла Матейовича – історичні, поетичним словом він описує страждання своїх земляків у середині ХХ століття. Ця книга – своєрідна сповідь перед історією та своїм народом та, власне, перед самим собою.

Розпочався захід хвилиною мовчання за жертвами політичних репресій, за душами світлих людей, які понад усе любили рідну землю та за легендарним художником, уродженцем села Іспас Темістоклем Вірстою, який відійшов у кращі світи зовсім нещодавно.

На презентації виступили голова клубу творчої інтелігенції, головний редактор літературно-мистецького видання «Німчич» Віктор Максимчук, голова районної організації Всеукраїнського товариства «Просвіта» Дмитро Никифоряк, композитор Олександр Бродовінський, поети Василь Дихтяр, Йосип Котузяк, лікар Танасій Мацюк, меценат Василь Ватрич, вчителька Михайла Софійчука Зіна Лизун, бібліотечні працівники Євдокія Яремчук, Валентина Величко, Марія Білич.

Вітали автора з черговим творчим здобутком директор Вижницької районної бібліотеки Валентина Білак та завідувач методичного відділу Орися Славнич. Усі запрошені отримали книгу у подарунок. На завершення зустрічі Михайло Софійчук зробив ще один подарунок – виконав соло на скрипці та сопілці, музику волелюбного народу, який жив, живе і буде жити.