«Буковинська театральна весна» на Вижниччині

«Буковинська театральна весна» на Вижниччині 31 березня у Вижницькому районі відбувся районний етап обласного огляду-конкурсу аматорських театральних колективів «Буковинська театральна весна» - 2017.

 31 березня у Вижницькому районі відбувся районний етап обласного огляду-конкурсу аматорських театральних колективів «Буковинська театральна весна» - 2017.

У районному етапі взяли участь театральний гурток Лукавецького будинку культури, який показав уривок з комедії Василя Большака «Вернісаж», драматичний гурток клубу села Вахнівці з гумористичною сценкою Семена Альтова «Таке кохання», драматичний гурток клубу села Заріччя з виставою «Курочка ряба на новий лад» та дитяче любительське театральне об'єднання Мигівського СБНТД з виставою за твором Г.-Х. Андерсена «Дюймовочка».

Вітаємо переможців!

І місце - театральний гурток Лукавецького будинку культури;

ІІ місце - драматичний гурток клубу села Вахнівці;

ІІІ місце - драматичний гурток клубу села Заріччя.

Члени журі окремо відзначили дитяче любительське театральне об'єднання Мигівського СБНТД як кращий дитячий драматичний колектив. Театральний гурток Лукавецького будинку культури рекомендували для участі в обласному огляді-конкурсі. 

Анна ВАТАМАНЮК,

провідний методист Вижницького РБНТД