У Вижниці вшанували пам'ять Героїв Небесної Сотні

20 лютого у Вижниці вшанувати пам'ять загиблих Героїв Небесної Сотні зібралися представники районної влади, студентська та учнівська молодь, громадські активісти. Голова Вижницької райдержадміністрації Руслан Сенчук, голова районної ради Михайло Андрюк, голова Вижницької ОТГ Олексій Чепіль поклали квіти до пам’ятника Т. Г. Шевченку. Відтак заходи з вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні продовжилися у Вижницькому РБНТД.

«Сьогодні ми вшановуємо Героїв, які прагнули зробити усе, щоб у нас було гідне майбутнє і віддали за цю мрію найдорожче – своє життя. День пам’яті Героїв Небесної Сотні навіки увійде в новітню історію України. Цей день – наша гордість, наша біль, день усвідомленої самопожертви в ім’я України та українського народу», - такий лейтмотив прозвучав у виступах очільників Вижниччини.

Матері загиблого бійця Віталія Крутофіста вручили орден «За мужність» ІІІ ступеня, який був присвоєний Указом Президента України від 3 лютого 2017 року №23/2017 за особисту мужність, виявлену у захисті державного суверенітету і територіальної цілісності України, самовіддане виконання військового обов’язку. Керівники району висловили співчуття та подяку матері за те, що виховала справжнього патріота і свідомого громадянина нашої держави.

Зі спогадами про події Революції Гідності ведуча - методист Вижницького РБНТД Наталія Шолєва попросила поділитися заступника голови Вижницького районного об’єднання «Майдан» Олену Акришору та голову громадської організації «Волонтери Вижниці» Володимира Валявського

У рамках заходу начальник відділу культури Вижницької РДА Наталія Додяк вручила почесні грамоти відділу культури переможцям конкурсу читців фронтової поезії «Рядки опалені війною». У виконанні викладача Вижницької школи мистецтв Ігора Лучика прозвучали "Мелодія" Мирослава Скорика та "Аве Марія" Шуберта. Хвилиною мовчання та спільним виконанням Державного Гімну України завершився вечір-реквієм, присвячений Героям Небесної Сотні.

        

Анна ВАТАМАНЮК,

провідний методист Вижницького РБНТД