Міжнародний день музики на Вижниччині

30 вересня музиканти, викладачі музичних та мистецьких шкіл району зібралися у Вижницькому РБНТД, щоб відзначити Міжнародний день музики.

«Жоден захід в районі не відбувається без їхньої участі. Чимало випускників мистецьких шкіл тішать слухачів як в родинних колах, так й на великих сценах», - зазначив у своєму виступі голова Вижницької РДА Михайло Андрюк. Він разом з начальником відділу культури Вижницької РДА Наталією Додяк щиро вітали талановитих митців краю та вручили  нагороди за їхню натхненну та копітку роботу.

Того святкового дня ведуча заходу – методист Вижницького РБНТД Наталія Шолєва запрошувала на сцену Ігоря Лучика (скрипка) та Івана Ковалюка з Вижницької школи мистецтв, Олесю Чекіт (скрипка) з Берегометської школи мистецтв, учасників народного аматорського вокального ансамблю «Перлина Карпат» (керівник - Мирослава Черней), оркестру народних інструментів з Іспаської школи мистецтв, Марину Радул (бандура) з Вашківської школи мистецтв. Усі ці талановиті митці своїм майстерним виконанням ще раз довели, що музичне мистецтво на Вижниччині продовжує успішно розвиватися.

 

Анна ВАТАМАНЮК,

провідний методист Вижницького РБНТД