Презентація літературно-мистецького журналу «Німчич»

 

2 вересня у читальній залі Вижницької районної бібліотеки зібралася  творча спільнота Вижниччини та гості з Івано–Франківщини, щоб презентувати літературно-мистецький журнал «Німчич». Під час презентації присутні вшанували пам’ять засновника часопису Манолія Попадюка та прослухали пісню «Моя чарівна Вижниця», слова до якої він написав.

Гості творчої зустрічі мали змогу поспілкуватися з авторами, твори яких надруковані у журналі: Степаном Кириляком, Олександром Бродовінським, Світланою Яремою, Надією Кибич, Миколою Близнюком, Василем Колотилом, Галиною Бенько.

Учасники заходу щиро вітали головного редактора Віктора Максимчука та редколегію журналу та побажали їм творчої наснаги, довгих років життя та процвітання, а Ярослав Кузик прочитав власну посвяту «Осанна «Німчичу». До щирих привітань  долучилася головний спеціаліст відділу культури Вижницької райдержадміністрації Ангеліна Юрійчук, яка ознайомила присутніх з рубриками журналу.

Літературно-мистецький журнал «Німчич» видається за рахунок коштів районного бюджету згідно комплексної Програми розвитку інформаційної та видавничої галузей Вижницького району на 2016-2017 роки.

Віктор МАКСИМЧУК,

головний редактор журналу «Німчич»