Музика миру нас об’єднала

Втомлені, але щасливі повернулися додому учасники вокальної групи народного аматорського вокально-інструментального ансамблю «Смерічка» Вижницького РБНТД -  Наталія Шолєва, Марина Труфин, Мирослава Васильчишина (керівник - Антоніна Клоцька), художній керівник Вижницького РБНТД Ольга Дроняк та директор Вижницької школи мистецтв Іван Ковалюк. У рамках загальноукраїнського проекту культурної інтеграції «Український Донбас» аматори Вижниччини дали низку святкових концертів у військових частинах Костянтинівського району Донецької області.

13 лютого 2016 року ансамбль козацької пісні «Любава» з міста Старокостянтинів Донецької області (керівник – Людмила Кілко) побував з концертами у Вижницькому районі. Своїми виступами вони потішили глядача у Вижниці та селі Мигово. З нетерпінням донеччани чекали на буковинських артистів у себе. Концерти аматорів Вижниччини проходили в урочисті, святкові та знакові для нашої держави дні.

20 серпня 2016 року у селі Олександро-Калинове  Костянтинівського району Донецької області відбувся фестиваль української культури «Смолянський куліш», присвячений 25-й річниці Незалежності України та дню Державного Прапора України. Поїздка аматорів Вижницького району з благодійними обмінними концертами була дуже насиченою: зустрічі з творчими колективами Донбасу, українськими військовослужбовцями, концертні програми. 21-22 серпня творча група давала концерти для мешканців сіл Іванопілля та Гірське, а згодом вони зачарували своїм співом українських воїнів у місті Лисичанськ, за що отримали від командування подяки, а від військових - щирі оплески.

Завершився цей концертний тур виступом у Національному музеї народної архітектури та побуту України у Києві.