Вижницький коледж прикладного мистецтва ім.В.Ю.Шкрібляка

 

      Спеціальності та спеціалізації денної форми навчання на основі базової загальної середньої освіти: 022 Дизайн – дизайн середовища; дизайн одягу; 023 Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація – образотворче мистецтво та креслення; художня обробка дерева; художня обробка металу (ювелірний напрямок); художнє ковальство; художня вишивка, моделювання та конструювання одягу; художнє ткацтво.

      Спеціальності та спеціалізації денної форми навчання на основі повної загальної середньої освіти: 5.02020701 Дизайн – дизайн середовища; 5.02020501 Образотворче мистецтво – образотворче мистецтво та креслення; 5.02020801 Декоративно-прикладне мистецтво – художня обробка дерева; художня обробка металу (ювелірний напрямок); художнє ковальство; художня вишивка, моделювання та конструювання одягу; художнє ткацтво.

      Термін навчання: 3 роки 10 місяців – на основі базової загальної середньої освіти; 2 роки 10 місяців – на основі повної загальної середньої освіти. Набір відбуватиметься за кошти державного замовлення та за кошти фізичних і юридичних осіб.Випускникам видається диплом державного зразка.

      Вступні іспити: на основі базової загальної середньої освіти – рисунок, композиція, українська мова (диктант); на основі повної загальної середньої освіти – рисунок, композиція, українська мова та література (сертифікат Українського центру оцінювання якості освіти, виданий у 2016 році); на основі освітньо-кваліфікаційного рівня кваліфікований робітник – рисунок, композиція, українська мова та література (сертифікат Українського центру оцінювання якості освіти, виданий у 2016 році).

    Матеріально-технічна база коледжу складається з 12 навчальних корпусів, студентського гуртожитку, спортивного залу, господарських приміщень. Коледж має музей декоративно-прикладного мистецтва, який нараховує близько 18 тис. експонатів. В навчальних корпусах, для організації навчального процесу, розміщено 25 навчальних кабінетів та 23 виробничі майстерні. Коледж має чотириповерховий гуртожиток, в якому проживають від 130 до 150 студентів. Всі іногородні та ті студенти, що бажають проживати в гуртожитку – 100% забезпечуються місцями проживання. На період проходження вступних іспитів іногородні абітурієнти поселяються в гуртожиток.