День Конституції у Вижниці.

 

28 червня на площі Героїв Майдану у Вижниці відбувся мітинг з нагоди 20-ї річниці Конституції України, який розпочався спільним виконанням Гімну України та хвилиною мовчання за загиблим героєм Олегом Косованом, похорон якого відбувся об 11 год. цього ж дня, та всіма захисниками України, які віддали за неї своє життя.

За традицією розпочав мітинг Вижницький міський голова Олексій Чепіль.

 «На жаль сьогодні Конституція захищається кров’ю. Нинішній день Конституції ми відзначаємо в траурі за загиблими Героями України, але ми віримо, що відстоїмо свою цілісність, завершиться війна, переможемо корупцію і Україна встане на ноги», – сказав Олексій Чепіль.

«У непростий час ми сьогодні відзначаємо річницю Основного Закону – Конституції України. Сьогодні за незалежність, територіальну цілісність України триває війна на Сході. Переконаний, що ми переможемо у цій війні та подолаємо всі труднощі на шляху утвердження сильної, єдиної держави», - наголосив голова райдержадміністрації Руслан Сенчук.

Зі словами вітання звернувся також голова районної ради Михайло Андрюк, який спільно з Русланом Сенчуком вручили грамоти обласної державної адміністрації учасникам АТО, громадським діячам, приватним підприємцям, які надають посильну допомогу воякам.

Впродовж мітингу лунали українські патріотичні пісні. На завершення прозвучала жалобна пісня «Плине кача».

 

Анна Ватаманюк