День Соборності у Сторожинці

На Центральному майдані Незалежності м. Сторожинця біля пам’ятного знаку «Борцям за волю України» відбулися урочистості з нагодиДня Соборності України таДля пам’яті героїв Крут. Перед початком урочистостей всечесні отці провели спільний молебень за мир в Україні.

 Після молебну до присутніх звернулися голова Сторожинецької РДАЯрослав Бартош, голова відокремленого підрозділу «Об’єднання учасників АТО»Сергій Кривкота голова Товариства репресованих у Сторожинецькому районіОдарка Антимюк, які у своїх промовах зазначили, що проголошення ідеї соборності стало виявом прагнення українського народу до етнічної та територіальної цілісності.

 Сьогодні питання соборності і територіальної цілісності держави як ніколи актуальні, адже Україну намагаються роздерти на шматки та знищити її державність. Виступаючі бажали містянам щастя, здоров’я, добра, миру та злагоди і віри у те, що в України є гідне майбутнє. Присутні на площі, утворили живий ланцюг на єдності, цілісності та непорушності Української держави.