Привітали ветеранів

До Міжнародного дня людей похилого віку та Дня ветерана аматори Сторожинецького районного будинку національних культур організували святковий концерт, з яким завітали до реабілітаційного центру у селі Михальча. З теплими та щирими словами вдячності до присутніх звернулася в.о.директора РБНК Тетяна Кокошина. Вона привітала ветеранів війни та праці і побажала їм миру, здоров’я, надії та віри у завтрашній день.

Ведуча свята Ангеліна Бледа подарувала присутнім пісні «Дай Боже радості», «За любов і волю». З цікавою святковою програмою виступив вокальний ансамбль ветеранів війни та праці «Неспокійні серця». У їхньому виконанні звучали пісні «Києве мій», «Журавка», «Я люблю тебя жизнь».

Актори народного аматорського театру під керівництвом Тетяни Кокошиної потішили присутніх уривками з вистав «Хто сміється тому не минеться» І. Тендентнікова, та «Пошилися в дурні» М. Кропильницького. Гарного настрою присутнім додала гумореска «Дзвін совісті» у виконанні Юрія Миська. Він також виконав й власні музичні композиції на слова відомого буковинського поета Ярослава Лижника.

На завершення концерту вокальний ансамбль ветеранів війни та праці виконав пісню «Не стареют душой ветерани» та разом з усіма присутніми заспівали «Многая літа».