«СВЯТИЙ МИКОЛАЙ, ДО НАС В ГОСТІ ЗАВІТАЙ!»

 

19 грудня у приміщенні Сторожинецького районного будинку національних культур відбулося районне театралізоване свято «Святий Миколай до нас в гості завітай» для дітей з малозабезпечиних сімей та дітей-інвалідів. На святі були присутні діти з Донецької та Луганської області.

 З привітаннями і побажаннями добра, злагоди та миру в домівках усіх жителів України звернувся заступник голови Сторожинецької районної державної адміністрації Юрій Фурніка. Святий Миколай щедрими дарунками потішив усю малечу.

 Цього ж дня на центральному майдані міста Сторожинець відбулося й урочисте відкриття Новорічної ялинки. Свято відкрила голова Сторожинецької районної ради Катерина Гуцуляк. Окрасою дійства стали поздоровлення Святого Миколая, Діда Мороза та Снігуроньки, які завітали до Новорічної ялинки на казковій кареті. Родзинкою свята став подарунок від Святого Миколая. Діти мали нагоду безкоштовно покататися у цій кареті поруч із святковою ялинкою.

 Захід підготували провідний методист Сторожинецького РБНК Тетяна Кокошина, учасники дійства - Андрій Гаврилюк, Роман Катамай, Марина Буряк, Орися Вікірюк та звукорежисер Леонід Булавін.