Учні Сторожинецької художньої школи стали лауреатами Міжнародного конкурсу

lohotypЗавершив свою роботу V Міжнародний конкурс малюнка «Ілюстрація до народної казки». Казки - найпопулярніший сюжет дитячих малюнків, діти обожнюють малювати своїх улюблених героїв та їхні пригоди.

На думку організаторів перше, до чого повертає нас пам'ять, поринаючи у спогади про дитинство, це казки, які нам читали і розповідали мами та бабусі. За допомогою казок ми починали розуміти людські відносини, вчилися розрізняти, що таке добро і що таке зло.

Темою конкурсу стала ілюстрація до народної казки. Вона дає можливість і дорослим, і дітям ще раз звернутися до цього життєдайного джерела народної творчості.

Вітаємо учнів Сторожинецької художньої школи Юліанну Неделян (викладач – С. Побережна), Катерину Бурлу (викладач - Н. Зюб), Дмитра Гуменюка (викладач - С. Білоцерківська), які стали лауреатами Міжнародного конкурсу «Ілюстрація до народної казки», адміністрація художньої школа отримала диплом за кращу колекцію робіт.

Бажаємо переможцям творчого натхнення, успіхів, невичерпної енергії та радості від спілкування з прекрасним світом народних казок і образотворчого мистецтва.