Персональна виставка Дарії Іванович

IMG 3150Напередодні Дня художника у Сторожинецькому районному будинку національних культур відбулося відкриття першої персональної виставки творчих робіт учениці 4 класу Сторожинецької художньої школи Дарії Іванович. У доробку авторки 33 роботи, виконані в різних техніках, наповнені теплом і щедрістю почуттів юної художниці.

Відвідали виставку почесні гості: голова Сторожинецької міської ради М. Карлійчук , секретар міської ради І. Матейчук, в.о. начальника відділу культури, туризму та з питань засобів масової інформації Г. Сушинська, батьки, вчителі та учні художньої школи.

 

Мер міста особисто відзначив талановиту дівчинку, побажав подальших успіхів на творчій ниві та висловив сподівання, що молодь Сторожинеччини й надалі буде тримати високу планку творчих досягнень. У своєму виступі він також зазначив, що з боку керівництва громади й надалі буде надаватися підтримка талановитої молоді, та будуть створюватися належні умови для подальшого розвитку мистецької освіти краю.

Присутні тепло привітали Дарію з яскравою подією в її творчому житті, побажали успіхів, натхнення та майбутніх звершень на мистецькому шляху.