Учні зі Сторожинця – переможці конкурсу «Творчий край»

 Учні зі Сторожинця – переможці конкурсу «Творчий край»24 лютого у Вижницькому коледжі прикладного мистецтва ім. В. Ю. Шкрібляка зібралася талановита молодь для участі у конкурсі «Творчий край». Організатори конкурсу мали на меті виявити творчий потенціал молоді, активізувати та підтримати обдарованих дітей, підвищити рівень їхніх знань. Це вже третій за рахунком регіональний конкурс, що проходить у коледжі.

 П’ятеро учнів з викладачем Сторожинецької художньої школи вирушили до Вижниці – підкоряти творчий Олімп. Варто було сісти за мольберт, як всі учасники поринули у творчу атмосферу, що панувала у широких залах коледжу.

 Учні зі Сторожинця повернулися додому з призовими місцями. І місце виборов Андрій Жувак (викладач – Наталія Зюб), ІІІ місце дісталося Олександрі Барановській (викладач – Наталія Зюб). Почесними дипломами за участь у конкурсі були нагороджені Мілана Верхоляк (викладач – Наталія Зюб), Владислав Влонга (викладач – Ірина Кольберт) та Іванка Лупан (викладач – Світлана Побережна).