У Сторожинці провели мітинг-реквієм до Дня пам’яті Героїв Небесної Сотні

20 лютого жителі Сторожинеччини взяли участь у мітингу-реквіємі до Дня пам’яті Героїв Небесної Сотні, який провели на Алеї Героїв Небесної Сотні та Героїв Підгір’я.

Усі небайдужі мешканці спільно з керівниками виконавчої влади району поклали квіти до Меморіальної дошки Небесної Сотні та Героїв Підгір’я і взяли участь у загальній хвилині мовчання на знак вшанування подвигу героїв, які віддали своє життя під час Революції Гідності, зокрема, буковинців Василя Аксенина й Олександра Щербанюка.

Вчитель історії Михальчанської ЗОШ I-III ступенів Микола Михайлюк, учасник Революції Гідності нагадав присутнім про події на Майдані та закликав до єдності та підтримки бійців у зоні проведення АТО.

Під час заходу священнослужителі відслужити заупокійну літію за душі убієнних під час Революції у столиці, загиблих воїнів АТО та усіх борців за волю та незалежність України. На завершення мітингу-реквієму учасники утворили з лампадок напис «Герої не вмирають» та, взявшись за руки, утворили коло єдності й заспівали Державний Гімн України.