Мітинг-реквієм у Сторожинці

       15 лютого у Сторожинці відбулися урочистості з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 28-ї річниці виведення військ з Афганістану. Захід розпочався ходою учасників від пам’ятника Борцям за волю України та Меморіальної дошки Героїв Небесної Сотні і Героїв Підгір’я до монументу загиблим воїнам в Афганістані.

     Звертаючись до учасників мітингу-реквієму, голова Сторожинецької РДА Ярослав Бартош подякував мужнім воїнам за виконання ними свого військового обов’язку та за активну громадянську позицію. Війна в Афганістані забрала чимало життів, зокрема, загинули й 6 мешканців Сторожинеччини.

      «Важке випробування випало на вашу долю, – наголосив у своїй промові очільник. – Вам довелося пройти війну на чужій землі. 28 років тому вона закінчилася з великими втратами. Віддаю вам шану за те, що ви вижили і пам’ятаєте про загиблих побратимів».

       Після промови Ярослав Бартош спільно із заступником голови районної ради Володимиром Філіповичем вручили воїнам-афганцям спільні почесні грамоти Сторожинецької районної державної адміністрації та районної ради.