Творча лабораторія хореографів у Сторожинці

15 березня на базі Сторожинецького РБНК відбулася творча лабораторія для керівників хореографічних колективів сільських будинків культури на тему: «Специфічні особливості постановчої роботи у дитячому хореографічному колективі».

Відкрила творчу лабораторію начальник відділу культури, національностей та релігій Сторожинецької РДА Ірина Давидчук, а провідний методист Сторожинецького РБНК Тетяна Кокошина розповіла про стан хореографічного мистецтва у клубних закладах Сторожинецького району.

Під час творчої зустрічі учасники обговорили низку організаційних питань, зокрема про методичні прийоми у роботі з дитячими колективами, зміст хореографічної роботи з дітьми.

Керівник танцювального колективу «Любисток» Сторожинецького РБНК Василь Андрійчук провів майстер-клас з керівниками хореографічних колективів і надав рекомендації щодо підбору та формування репертуару з народної хореографії. Учасники творчої лабораторії поділилися власним досвідом роботи та розповіли про перспективи подальшої роботи.