«НАВІКИ СЛАВА УКРАЇНІ, ГЕРОЯМ СЛАВА НА ВІКИ»

Напередодні відзначення Дня Гідності і Свободи у приміщенні Сокирянської центральної районної бібліотеки відбувся тематичний захід «Навіки слава Україні, героям слава на віки!». Його учасниками були представники громадськості та засобів масової інформації, учні загальноосвітніх навчальних закладів, воїни АТО.

На заході виступили викладач історії загальноосвітнього навчального закладу №1 міста Сокиряни Галина Кучерява, учасники АТО Роман Короташ і Тарас Гайдей, учні Вадим Корчовий та Євгенія Ткач. У своїх виступах вони акцентували увагу на подіях Революції Гідності та її наслідках для українського народу та закликали до єднання заради майбутнього нашої держави. Найбільш хвилюючим моментом стала демонстрація документальних кадрів про загибель Небесної Сотні. Усіх невинно убієнних присутні вшанували хвилиною мовчання.

Бібліотечні працівники з нагоди Дня Гідності і Свободи оформили тематичну книжкову виставку «Благословенна та держава, що має відданих синів». Огляд видань провела бібліотекар Анастасія Кружкіна. Захід завершився піснями у виконанні Оксани Руснак та Орисі Петришеної. Ведуча Олеся Сердюкова подякувала присутнім за увагу та зазначила: «Герої не вмирають, вони живуть у нашій пам’яті доти, доки живе їхня справа. Слава Україні! Героям Слава!».

Раїса ГОРН,

начальник відділу культури Сокирянської РДА