«МУЗИКА У ВАШІЙ ОСЕЛІ»

18 листопада 2015 року в Сокирянській музичній школі відбулося традиційне родинне свято «Музика у вашій оселі». Це свято проводиться щорічно з метою популяризації музичного мистецтва серед мешканців району. Його організатором та незмінною ведучою вже понад 20 років є викладач місцевої музичної школи Ольга Василівна Мафтуляк.

У цьогорічному святі взяли участь 23 родини. З цікавими концертними номерами виступали учасники різного віку - від п’ятирічних дітей до 80-ти річних дідусів та бабусь. У той день зі сцени звучали пісні, вірші, інструментальна музика, деякі з учасників також демонстрували й свої хореографічні здібності. Учасниками цього яскравого дійства були багатодітні родини учнів місцевої школи - Анастасії Шамбри, Навіна Беженаря та Давида Дикого, сім’я заслуженого працівника культури України Михайла Мафтуляка, творча родина музикантів Корчових. Гучними оплесками сприймали глядачі виступи Марти Лазаренко, Крістіни Яковенко, Елеонори Пастух, які презентували музичні твори зі своїми бабусями та дідусями. Оригінальними був виступи Едуарда Ткача та його мами, Андрія Небесного, Дмитра Пугача, Ліни Лучак та її мами, викладача музичної школи, Вікторії Пленгей та інших.

На завершення свята Людмила Мафтуляк щиро подякувала всім учасникам за їхню творчість та любов до мистецтва. У своєму виступі вона також підкреслила, що такий захід неможливо було б провести без підтримки й розуміння, ініціативності й творчого натхнення усіх його учасників – батьків і дітей.

Раїса ГОРН,

начальник відділу культури Сокирянської РДА