«ПІСЕННИЙ КРАЮ, БУКОВИНО» НА СОКИРЯНЩИНІ

 У Сокирянському РБНТД відбувся районний конкурс аматорських вокальних ансамблів та виконавців малих форм «Пісенний краю, Буковино». Цей конкурс проводиться раз на два роки і його основною метою є збереження та подальший розвиток аматорського пісенного мистецтва Буковини. У заході взяли участь більше 30 колективів, які діють при клубних закладах району. Конкурс підтвердив піднесення творчої активності вокальних ансамблів та виконавців малих форм Сокирянщини.

 Клубні працівники, керівники аматорських колективів відповідально поставилися до підготовки та участі у конкурсі. Народні аматорські, аматорські вокальні ансамблі, виконавці малих форм (дуети, тріо, квартети тощо) продемонстрували високу виконавську майстерність, артистизм та належну сценічну культуру. Учасники конкурсу виконували пісні акапельно та у супроводі троїстих музик. У репертуарі більшості учасників - пісні українських та місцевих авторів, сучасні патріотичні твори. 

 За результатами конкурсу кращими визнано аматорські колективи клубних закладів сіл Ломачинці, Братанівка, Ожеве, Волошкове, Гвіздівці, Вітрянка, Кулішівка, Селище, Сербичани, Коболчин, Білоусівка, Романківці та Сокирянського РБНТД.