Спілкуємося, вчимося, працюємо по-новому

14 серпня на базі Сокирянської централізованої бібліотечної системи було проведено спільний семінар за участю бібліотечних працівників Сокирянського та Кельменецького районів.

 Під час семінару відбувся професійний діалог з питань «Традиції та інновації в роботі бібліотек Сокирянщини» та «Організація бібліотечного простору Кельменеччини». Під час обговорення основних завдань, які стоять перед бібліотекарями на сучасному етапі, вони акцентували увагу на використанні інноваційних технологій та поділилися досвідом роботи, зокрема по національно-патріотичному вихованню населення.

 У роботі семінару взяла участь керівник апарату Сокирянської райдержадміністрації Алла Серебрянська, яка у своєму виступі зосередила увагу присутніх на основні проблеми та здобутки у розвитку культурного життя району. Також вона проінформувала про відкриття до Дня Незалежності України експозиційних залів місцевого історичного музею та завершення реалізації великого проекту на Сокирянщині - будівництва районного будинку культури. 

 Про модернізацію діяльності публічної бібліотеки з урахуванням вимог часу говорила начальник відділу культури Сокирянської райдержадміністрації Раїса Горн. Власним досвідом роботи по збереженню традицій та застосуванню інноваційних технологій поділилися завідувачі дитячої бібліотеки, бібліотек – філій сіл Кулішівка, Білоусівка, Гвіздівці.

 Про розвиток бібліотечної сфери сусіднього Кельменецького району розповідала начальних відділу культури Кельменецької райдержадміністрації Наталія Чепурняк.

Під час семінару учасники мали змогу побувати у Сокирянській районній та дитячій бібліотеках, районному історичному музеї та ознайомитися з творчим доробком бібліотекарів сіл Ожеве, Сербичани, Романківці.

Раїса Горн,

начальник відділу культури

Сокирянської райдержадміністрації