БЛАГОДІЙНИЙ КОНЦЕРТ У ЛОМАЧИНЦЯХ

9 серпня в клубі села Ломачинці Сокирянського району відбувся виїзний концерт у рамках благодійної акції «Молимось за тебе, єдино країно!». Того дня до Ломачинців завітали аматори Коболчинського БНТД (директор – Ніна Кушпель, художній керівник – Сергій Кушпель).

Перед входом до клубу глядачі мали змогу придбати глиняні вироби коболчинських гончарів. На початку заходу пролунала молитва-звернення до усіх бійців, які перебувають в зоні АТО та до їхніх родин, які чекають на героїв вдома. Хвилиною мовчання присутні вшанували пам'ять загиблих воїнів на Сході країни.

Урочисто, з хлібом-сіллю аматори Коболчина привітали усіх присутніх, які завітали того дня до клубу. Концертна програма потішила глядачів своєю різнобарвністю. У виконанні аматорського вокального ансамблю «Гарні молодиці» пролунали патріотичні та вітальні твори. Аматорський фольклорний квартет «Семенівни» заспівав народні та жартівливі пісні. Своєю виконавською майстерністю усіх присутніх вразив дует сестер у складі Катерини Гончар та Галини Заришняк, а також солістки Антоніна Ротар і Галина Шайгородська. Гумореска та веселий монолог прозвучали з вуст Анни Кушпель, а учасники драматичного колективу розіграли жартівливу сценку «А я ж говорила». Запальні українські та сучасні танці у виконанні місцевих хореографічних колективів стали справжньою окрасою заходу.

Гроші, зібрані під час благодійного концерту, були передані присутнім родичам воїнів-захисників, які перебувають на Сході країни.  

Надія Євань,

методист Сокирянського РБНТД