Україна - велика родина

24 червня 2015 року у рамках творчого звіту перед населенням у бібліотеці села Вітрянка Сокирянського району відбулося родинне свято «Це мій сину, твоя Україна – велика родина».

На свято були запрошені працьовиті та творчі родини, яких шанують та поважають у селі.

Хвилюючим був початок заходу. Присутні хвилиною мовчання вшанували українців, які загинули за незалежність нашої держави. Адже сьогодні, - зазначили ведучі, - українська родина має бути згуртованою, як ніколи, коли на цілісність нашої держави посягнули вороги і багато наших земляків мобілізовано до лав українського війська. Вони гідно захищають рідну землю. Серед воїнів-захисників - жителі села Вітрянка Олексій Герасимчук, Олександр Драч, Дмитро Махно, а також Роман та Руслан Петрюки, які народилися тут та обрали професію військових.

До щирої розмови запросили ведучі родину Герасимчуків, яка славиться спортивними та творчими досягненнями. Свій винахід – міні-фонтан продемонстрував на святі юний представник родини – Іванко.

Родина Гринько-Куляків розповіла про свій родовід та виконала пісню «Смерекова хата».

Гарно вишиті рушники принесли на свято родини Любові Гринько та Надії Кузьменко, а Неля Гринько розповіла ще про одне родинне захоплення – вирощування квітів.

Учасників свята привітали сільський голова Вадим Фрицак та начальник відділу культури райдержадміністрації Раїса Горн. Вони наголосили на необхідності передавати молодому поколінню любов до рідної землі, викликати бажання дізнатися про коріння свого роду та примножувати його славу.                                             

                                                                Відділ культури Сокирянської

   райдержадміністрації