«МОЛИМОСЬ ЗА ТЕБЕ, ЄДИНА КРАЇНО!»

21 лютого 2015 року в приміщенні будинку культури с. Василівки Сокирянського району за участю аматорських колективів та працівників районного будинку народної творчості та дозвілля відбувся виїзний благодійний концерт «Молимось за тебе, єдина країно!».

В залі запанувала тиша, коли на сцені у виконанні Надії Євань пролунала молитва за Україну та воїнів, які знаходяться у зоні АТО. Продовжила благодійний концерт Оксана Руснак піснею «Прошу в неба».

 Ведучі заходу Надія Євань та Євген Пленгей розповіли, що благодійна акція має декілька завдань. Окрім, власне, зібрання коштів для бійців АТО, проведення цього заходу ще раз продемонструє єдність та монолітність держави, а також надалі популяризуватиме українську національну культуру. У той день публіка насолоджувалася піснями місцевого автора Олени Логінової та композитора Михайла Мафтуляка «Любов мені наснилася» у виконанні Людмили Мафтуляк, «Нехай квітує Україна» у виконанні Олесі Янчак, колоритним виступом народного аматорського оркестру народних інструментів Сокирянського районного будинку народної творчості та дозвілля під керівництвом Дмитра Шкваруна і танцювального колективу Сокирянського РБНТД під керівництвом Євгена Пленгея. Нотку гарного настрою додали гуморески у виконанні Василя Воронюка.

Фінальним акордом концертної програми стала пісня «Я люблю свою країну – Україну» у виконанні Оксани Мартинюк та Олесі Янчак, під час якої на сцену вийшли всі учасники заходу. Ведучі благодійної акції щиро дякували митцям Сокирянщини за їхню доброту і чуйність.

 

Під час акції було зібрано понад 1300 грн. Сільський голова Анатолій Зелений у своєму виступі зазначив, що ці кошти будуть передані воїнам з Сокирянщини, які захищаючи рідну державу, отримали важкі поранення.

 

22 лютого акція продовжилася у будинку народної творчості та дозвілля с. Шебутинців Сокирянського району. Захід розпочався виступами сільських голів Анатолія Зеленого та Леоніда Сумнєвича, які наголосили, що проведення таких акцій – це дієвий спосіб допомоги землякам, які захищають цілісність та недоторканість нашої держави.

 

Після офіційних виступів хоровий колектив БК с. Василівки виконав «Пісню про Василівку» на слова місцевого автора Олексія Бондаря, музика Івана Гончара. Під час концертної програми у виконанні жіночого вокального колективу та народного аматорського фольклорного колективу «Веселі бабусі» під керівництвом Миколи Шостака звучали українські народні пісні «Пісня про бригадира», «А до мене Яків приходив», «Василиха», «Гапка» та ін. У заході також взяли участь дует у складі Василя Самараша і Георгія Малованюка, жіноче тріо у складі Катерини Москалюк, Галини Івасюк та Софії Шибінської. Веселого настрою глядачу додала інсценізація «На вокзалі» у виконанні Ніни Шиян та Софії Шибінської.

 По завершенню акції ведучі Марина та Олег Івасюки подякували усім небайдужим та ще раз наголосили, що ми – єдина країна, яка вміє співчувати і любити.

 Під час акції було зібрано понад 1300 грн. Сільський голова Шебутинців Леонід Сумнєвич запевнив, що ці кошти також будуть передані воїнам з Сокирянщини, які захищаючи рідну державу, воювали у зоні АТО та отримали поранення.

 

Оксана Руснак,

провідний методист Сокирянського РБНТД