«РОЗІП’ЯТА ДУША НА ХРЕСТІ»

 

«РОЗІП’ЯТА ДУША НА ХРЕСТІ»21 листопада спільно з працівниками Сокирянської районної бібліотеки методистами Сокирянського районного будинку народної творчості та дозвілля проведено вечір пам’яті, приурочений Дню пам’яті жертв голодоморів та політичних репресій «Розіп’ята душа на хресті». У заході взяли участь керівники району, працівники районного будинку народної творчості та дозвілля, Сокирянської музичної школи, районної бібліотеки, Сокирянської ЗОШ №1 І – ІІІ ст., очевидці подій 1932 – 1933рр., представники засобів масової інформації.

 Вечір пам’яті розпочався пронизливим текстом ведучої Людмили Тимчук про страшні події 1932–1933рр. Світлу пам'ять невинно убієнних та закатованих усі присутні вшанували хвилиною мовчання. До виступу були запрошені Сокирянський міський голова В. Равлик, в.о. керівника апарату, начальник відділу з питань внутрішньої політики, зв’язків з громадськістю та організаційної роботи апарату Сокирянської райдержадміністрації А. Серебрянська, вчитель історії Сокирянської ЗОШ №1 І-ІІІ ст. Г. Кучерява, редактор районної газети «Дністрові зорі» В. Гафінчук, свідок подій голоду на Буковині 1946 -1947 рр., учасниця ВВВ, вчитель–історик Н. Коломієць.

«РОЗІП’ЯТА ДУША НА ХРЕСТІ»

 

На заході також виступили Надія Руда із літературно–музичною композицією «Голодомор», Аліна Кметюк, яка виконала соло на скрипці «Романс» та Олеся Янчак з піснею «Нехай квітує Україна».

 У приміщенні Сокирянської районної бібліотеки було розгорнуто книжкову виставку «Трагічні сторінки історії», яку підготувала провідний бібліотекар Наталія Груба.

                                                                                              О. Руснак

                                                                                                                      провідний методист

                                                                                                                      Сокирянського РБНТД