«МАЙСТЕР КЛУБНОЇ СПРАВИ» НА СОКИРЯНЩИНІ

«МАЙСТЕР КЛУБНОЇ СПРАВИ» НА СОКИРЯНЩИНІ26 вересня 2014 року у приміщенні Сокирянського районного будинку народної творчості та дозвілля відбувся І районний етап обласного конкурсу професійної майстерності клубних працівників сільських закладів культури «Майстер клубної справи».

 Мета конкурсу – сприяння творчому пошуку, поширення кращого досвіду роботи, використання інноваційних форм і методів культурно-освітньої та дозвіллєвої діяльності.

 У конкурсі взяли участь директори будинків народної творчості та дозвілля сіл Ожеве – Марія Дуднік, Коболчин – Ніна Кушпель, Шебутинці – Віктор Бірюк, будинків культури сіл Вітрянка – Ганна Дем’янчук, Шишківці – Василь Ротар, Білоусівка – Аліна Охріменко, Селище – Світлана Боднар.

 Учасники змагалися в трьох різних конкурсах, на яких в оригінальній формі представляли себе, показували власне вміння керувати аматорським колективом та демонстрували рекламу закладу. Окрім того, кожен з них надав матеріали про свій заклад: світлини та відеозаписи масових заходів, сценарії, програми, копії нагород тощо.

 «Цікавими та неповторними були всі учасники конкурсу», – саме на цьому наголошувала у своїх виступах голова журі, начальник відділу культури Раїса Горн та методист учбово-методичного центру культури Буковини Іван Петрусяк.

 За результатами конкурсу І місце здобула Аліна Охріменко. Вона представлятиме Сокирянський район на обласному конкурсі. Ця учасниця вразила своєю неповторністю й оригінальністю виступу, а також умінням захопити аудиторію.

 За рішенням журі ІІ місце було присуджено Світлані Боднар, яка працює в галузі культури вже понад 30 років. Вона продемонструвала неабиякий професіоналізм та компетентність.

 ІІІ місце присуджено Марії Дуднік, яка презентувала свій заклад з усією родиною. Її виступ відрізнявся яскравим художнім та музичним оформленням.

 Дипломами конкурсу за гарні організаторські здібності та високі професійні знання були нагороджені Василь Ротар, Віктор Бірюк, Ганна Дем’янчук та Ніна Кушпель.

 Усім конкурсантам допомагали учасники аматорських колективів, які працюють на базі цих клубних закладів. Найоригінальнішими були виступи учасників гуртка художнього читання з будинку культури села Вітрянка та квартету «Семенівни» з села Коболчин.

Раїса Горн

начальник відділу культури

Сокирянської райдержадміністрації