НАРОДНИЙ АМАТОРСЬКИЙ ХОР «ЛЮБИСТОК» ЗНОВУ ОТРИМАВ ГРАН-ПРІ

НАРОДНИЙ АМАТОРСЬКИЙ ХОР «ЛЮБИСТОК»  ЗНОВУ ОТРИМАВ ГРАН-ПРІНародний аматорський хор «Любисток» БНТД села Коболчин Сокирянського району та працівники районного музею гончарства отримали офіційне запрошення взяти участь у VII Всеукраїнському фестивалі-конкурсі «ПІСЕННІ ВІЗЕРУНКИ», який традиційно проходить у смт. Ворзель Київської області. Колективу випала честь представляти Чернівецьку область на цьому престижному конкурсі.

Голова журі - заслужений працівник культури України, професор Київського університету культури і мистецтв, секретар Національної всеукраїнської музичної спілки, художній керівник заслуженого народного ансамблю пісні і танцю «Дарничанка» (м. Київ) - Петро Андрійчук та інші члени журі високо оцінили виступ колективу з Буковини.

У концертній програмі взяла участь й чоловіча група хору, яка була нагороджена дипломом ІІ ступеня. На високому професійному рівні виступила солістка хору Антоніна Ротар, яка також отримала диплом ІІ ступеня. Окрім дипломів учасники народного аматорського хору «Любисток» були нагороджені цінними подарунками.

НАРОДНИЙ АМАТОРСЬКИЙ ХОР «ЛЮБИСТОК»  ЗНОВУ ОТРИМАВ ГРАН-ПРІ

У рамках фестивалю-конкурсу проводилися й майстер-класи та виставка виробів майстрів декоративно - ужиткового мистецтва, на якій демонструвалися й експонати з районного музею гончарства.

Варто зазначити, що народний аматорський хор «Любисток» уже вдруге став переможцем цього конкурсу у жанрі народного хорового співу.

НАРОДНИЙ АМАТОРСЬКИЙ ХОР «ЛЮБИСТОК»  ЗНОВУ ОТРИМАВ ГРАН-ПРІ