Храмове свято у Коболчині

22 травня в будинку народної творчості та дозвілля села Коболчин на Сокирянщині відбувся районний етнофестиваль «Джерела наших оберегів», у рамках якого було проведено храмове свято з нагоди вшанування церквою дня перенесення мощей Святителя Миколая з Мір Лікійських у м.Барі.

Перед входом у приміщення БНТД – оформлена виставка народних умільців села: розмаїті вишиті рушники, вироби гончарства, оригінальні в`язані вироби. На святі звучали українські народні пісні у виконанні народного аматорського колективу «Любисток» під керівництвом заслуженого працівника культури України Івана Гончара. Учасники колективу, які носять ім’я Миколай і відзначали день Ангела, були нагороджені почесними грамотами за активну участь у художній самодіяльності району. Вітаючи їх нагороди вручила головний спеціаліст відділу культури Сокирянської районної державної адміністрації В.В.Стрільчук.

Розпочав свято жіночий ансамбль «Гарні молодиці». Цікавим та захоплюючим виступом порадував глядачів дитячий колектив троїстих музик, квартет «Семенівни», співучі родини Юркових, Шайгородських, Гойчуків, сім`я Цибульських з села Білоусівка, сестри Галина та Катерина Заришняки. У виконанні призера районного огляду-конкурсу читців-декламаторів Тетяни Черній прозвучав твір П.Глазового «Мудра мати».

Господар села В.І.Гринюк привітав жителів та почесних гостей села з храмовим святом. Дякуючи за участь у заході, він нагородив співучі родини, аматорів народної творчості грамотами та цінними подарунками. Побажав усім учасниками творчого натхнення, плідної праці, вагомих досягнень у їхній творчості.

Ведучими свята було славне і талановите подружжя Михайла та Євгенії Мамавків.