Плідна праця

82936370 799870650479533 8516603067712405504 nКультурно-просвітницька діяльність - один з пріоритетних напрямів у роботі клубних закладів Сокирянського району. Культура – це, власне, базові цінності, смисли, етика та способи нашої поведінки. Вона робить людину особистістю, незримою силою формує національну спільність, робить нас неповторними, несхожими на інших. Завдяки творчому неспокою, громадському сподвижництву та праці, професійна культура нашого району рясно вродила вагомими творчими здобутками.

Протягом І кварталу 2020 року було проведено низку культурно-мистецьких заходів: заходи до новорічно-різдвяних свят, з нагоди Дня Соборності України, тематичні вечори до Дня пам’яті Героїв Крут, цікаві та різноманітні конкурсно-розважальні програми до дня Святого Валентина, вечори-пам’яті та вечори-зустрічі з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 30-ї річниці виведення військ колишнього СРСР з Республіки Афганістан, вечори-реквієми та вечори-спомини з нагоди вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні.

З нагоди 206-ї річниці від дня народження Т.Г.Шевченка працівники Сокирянського РБНТД провели районний конкурс читців-декламаторів «Хвилююче слово Пророка». Клубні працівники провели урочистості, святкові концерти, засідання за круглим столом, тематичні вечори з нагоди відзначення Міжнародного жіночого дня.