Хору «Любисток» аплодували у Києві

Любисток

 

    Важливою подією у мистецькому житті України став VII Всеукраїнський фестиваль-конкурс народного хорового співу імені Порфирія Демуцького, який проходив 1-2 листопада у м. Києві.

       Мета конкурсу – збереження та популяризація традиційної народно-пісенної хорової творчості.

      Приємно, що аматорське хорове мистецтво Буковини на такому престижному конкурсі презентував народний аматорський хор «Любисток» будинку народної творчості та дозвілля с.Коболчин Сокирянського району (керівник - заслужений працівник культури України Іван Гончар).

      Сільські аматори представили оригінальну конкурсну програму з аутентичних пісень, записаних на Сокирянщині (окремі з них: «Зашумів лісок», «Усі зірки посходили» в обробці І. Гончара), які виконувалися з елементами театралізації. Професійно були виконані пісні в обробці П.Демуцького «А ще сонце не вставало» та «Непогожа в ставу вода».

Любисток

      Під час виконання останнього конкурсного твору «Шануймося, єднаймося» (слова О. Богачука, музика О.Стадника), усі присутні в залі, не стримуючи емоцій, аплодували аматорам з Буковини стоячи.

       Щирі слова подяки та високу оцінку хоровий колектив отримав й від членів високоповажного журі, яке очолював художній керівник та головний диригент Національного заслуженого академічного українського народного хору імені Г.Верьовки, народний артист України, академік, Герой України Анатолій Тимофійович Авдієвський.

    Серед 15 колективів - учасників Всеукраїнського конкурсу хоровий колектив «Любисток» із Сокирянщини здобув звання Лауреата І ступеня, отримав медаль, диплом та пам’ятний подарунок.

 

                                                              ВІТАЄМО !!!